Registrace se vyplatí

Jakýkoliv Váš registrovaný nákup v prodejně ITALIAJEANS v Galerii Šantovka Olomouc a přes e-shop ITALIAJEANS.CZ s sebou nese výhody. Pokud se zaregistrujete, získáte tzv. bonusové body z každé Vaší objednávky, které můžete uplatnit jako slevu při své další objednávce. Budete nakupovat častěji? To Vás posouvá k vyšší slevové hladině a získání VIP ceníku.

 

Registrace je zdarma.

 

Přiřazení VIP ceníku se odvíjí od celkové utracené sumy a to včetně zlevněného zboží:

  • sleva 5% = VIP 1. Tato sleva platí při kumulované útratě více jak 25 000 Kč (923 €), v prodejně ITALIAJEANS v Galerii Šantovka Olomouc a přes e-shop ITALIAJEANS.CZ

  • sleva 10% = VIP 2. Tato sleva platí při kumulované útratě více jak 50 000 Kč (1 846 €), v prodejně ITALIAJEANS v Galerii Šantovka Olomouc a přes e-shop ITALIAJEANS.CZ

Pokud nedojde na věrnostním účtu ke kladné transakci za posledních 18 měsíců (rozhodným datem je vždy prvního následujícího měsíce po poslední kladné transakci) je sleva zneaktivněna. K aktivaci dojde opětovnou kladnou transakcí.

 

Slevy v programu nelze uplatnit na již zlevněné zboží nebo při využití slevového/dárkového poukazu. Slevy se nesčítají, pokud provozovatel výslovně nerozhodne jinak.

Věrnostní program nelze použít při nákupu jakýchkoliv dárkových (finančních) poukazů. Lze jej využít při placení pomocí dárkových (finančních) poukazů zakoupených v kamenné prodejně, avšak výsledná cena včetně slev musí převyšovat, nebo být rovna, hodnotě dárkových (finančních) poukazů.

Provozovatel si vyhrazuje možnost uspořádání časově omezených akcí, při kterých bude jednotlivé členy věrnostního programu, cenově, slevově nebo jinými benefity zvýhodňovat.

 

Členové věrnostního programu jsou prostřednictvím e-mailových zpráv pravidelně (ale v rozumné míře) informování o dění v prodejně ITALIAJEANS v Galerii Šantovka Olomouc a na e-shopu ITALIAJEANS.CZ:

  • VIP pozvánky na slevové akce
  • Pozvánky na časově omezené akce přímo pro členy programu a jejich nejbližší
  • Novinky z kolekcí
  • Souhrn informací o realizovaných nákupech a získaných slevách

 

Poskytovatel věrnostního programu se zavazuje chránit Vaše soukromí a zajistit ochranu Vašich osobních údajů. Shromažďujeme jen ty údaje, které skutečně potřebujeme k tomu, abychom Vám mohli nabídnout to nejlepší pro Vaše nákupy. Ochrana osobních údajů je v České republice regulována Zákonem o ochraně osobních údajů (celým názvem zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů) a tento zákon dodržujeme.

 

                                                                                                                            Chci se registrovat

Provozovatel webu, Aleš Hubáček, se sídlem Masarykova 765/10, Litovel, 78401, IČ: 18067123, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.